kindersicherung zu hause app zum spionieren best android mobile spy software iphone 5s kindersicherung android als überwachung android spionage app finden press eigene nummer orten iphone ausspionieren software spy sms telefon orten gratis how to remove spyware iphone 5s spionage software mobile spy android 4.4 handy abhören app gratis kindersicherung auf dem ipad salfeld kindersicherung 2015 knacken whatsapp spionage altes handy handy ortung löschen app gay spy kindersicherung für app handy orten samsung kinderschutz press spyware iphone 5 ios 8.4 kindersicherung internet knacken handy orten gps handy verloren orten t-mobile kinderschutz internet open source gps ortung auto handy kindersicherung software telekom

معارفه نرم افزار مدیریت آپارتمان برای هیأت مدیره

در هر بازاری برای مشتری راحت تر است که قبل از خرید، اطلاعات کاملی در مورد جنس از فروشنده دریافت کند. بازار نرم افزار نیز مستثنا از این قاعده نیست.

بنابراین گرچه اطلاعات نسبتا کاملی از نرم افزار در این سایت قرار داده شده است، اما شما می توانید برای آشنایی بیشتر درخواست جلسه معارفه رایگان کنید. برای این کار کافی است فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید. پس از اینکار تماسی از شرکت با شماره تلفن داده شده گرفته و زمان جلسه تعیین می شود. (جلسه در آپارتمان شما برگزار می‌شود.)

نسخه‌ی 4.4 نرم‌افزار آپارتمان ارائه شد

دانلود بروزرسانی نرم‌افزار مدیریت و حسابداری آپارتمان

بروزرسانی نسخه 4.4 نرم‌افزار مدیریت و حسابداری آپارتمان ارائه شد.

دانلود نرم‌افزار مدیریت و حسابداری آپارتمان

نسخه 4.4 نرم‌افزار مدیریت و حسابداری آپارتمان ارائه شد.

راهنمای نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مدیریت و حسابداری آپارتمان

این کتابچه شما را در نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار آپارتمان یاری خواهد کرد. هرچند پاسخ هرگونه سؤالی را می‌توانید توسط ایمیل: info@apartman.ir یا در بخش پرسش و پاسخ سایت مستقیما از خود شرکت دریافت کنید.

گزارش های حسابرسی آپارتمان

در زیر مثال هایی از گزارش ها و صورت حساب هایی که نرم افزار ارائه می دهد آورده شده است. شایان ذکر است که این تصاویر به عنوان نمونه ارائه شده‌اند و نرم‌افزار دارای گزارش‌های دیگری نیز هست و علاوه بر گزارش‌های پیش‌فرض، قابلیت افزودن گزارش‌های درخواستی به نرم‌افزار آپارتمان نیز وجود دارد.

مدیریت اطلاعات مالکین، مستأجرین آپارتمان و مدیریت اموال

ثبت اطلاعات مالکین و ساکنین نیاز ضروری هر آپارتمانی است. این نرم افزار علاوه بر دارا بودن 18 مشخصه (فیلد اطلاعات) پیش فرض برای هر کدام از مالکین و ساکنین، قابلیت افزودن به این مشخصه ها را دارا می باشد. بعلاوه امکان ثبت اسباب کشی، اطلاعات افراد رفته از آپارتمان را در نرم افزار آرشیو می کند. بدین ترتیب مدیر می تواند هر زمانی که نیاز داشت، به اطلاعات مالکین و ساکنین سابق آپارتمان نیز دسترسی داشته باشد.

نرم افزار قدرتمند مدیریت و حسابداری آپارتمان

حذف یارانه‌ های انرژِی در سال 89، مجتمع های مسکونی را با مشکلاتی مواجه کرده است. مجتمع هایی که هزینه های مشاعشان در ماه چند صدهزار تومان بیشتر نمی شد، اکنون با ارقام میلیونی برق و گاز و آب مشترک مواجه شده اند. همین امر باعث شده تا از طرفی هیأت مدیره آپارتمان ها وقت با ارزش را بیشتر خرج این کار کنند و از طرف دیگر مالکین و ساکنین آپارتمان هم دقت بیشتری را روی محاسبات اقتصادی ساختمان داشته باشند.

امکانات فوق العاده تحت وب

امکان دیگری که سیستم مدیریت و حسابداری آپارتمان به مشتریان می دهد، اطلاع رسانی از طریق وب است. بصورتیکه به هر آپارتمان حساب و صفحه ای در همین سایت اختصاص داده می شود. بعلاوه برای تک تک مالکین و ساکنین آپارتمان نیز حسابی مستقل در سایت ایجاد می شود.

کتابچه شارژ آپارتمان

در این کتابچه سعی شده است تا به موضوعات مختلفِ مربوط به تقسیم شارژ آپارتمان‌ها و ساختمان‌ها پرداخته شود. هرچند کاری است که تازه شروع شده و شاید فعلا تا چندروزی مشکل‌گشای کار شما نباشد. منتظر پیشنهادات شما برای تکمیل هرچه بهتر این کتابچه هستیم.